novinky

Týden turistických informačních center

Přijďte s námi dne 25. října oslavit Týden turistických informačních center.

Po celý den bude pro Vás připraven speciální program. Můžete se těšit na kvízy, které vyzkouší Vaše znalosti z okolí. Kvízy jsou přizpůsobeny, jak pro malé, tak i větší děti a dospělé, přičemž za jejich absolvování můžete dostat dáreček. Také bude připraveno malé občerstvení a káva.

Něco o akci: Akce se koná v návaznosti na Světový den pro rozvoj informací, jenž vyhlásilo OSN v roce 1972, který připadá na 24. října. Asociace turistických informačních center ČR se rozhodla s tímto významným dnem i letos podpořit propagaci svých členů a oznámila v týdnu od 23. do 29. října 2023 oslavy, které mají připomenout důležitost získávání a šíření informací. Poprvé se konala v roce 2019, do níž se zapojilo až 177 infocenter. Cílem není pouze ozvláštnění návštěvy infocentra, ale má zejména zdůraznit jeho důležitost fungování i v dnešní digitální době, ukázat různorodou práci zaměstnanců a zviditelnit sjednocení všech infocenter napříč republikou, a to i skrze ochrannou známku – bílé íčko v zeleném poli.

 

Soubory ke stažení:Novinky

22/01
SNOW ARÉNA PROSPER ČELADNÁ

15 km profesionálně upravených běžkařských tratí

11/01
Bruslení pro občany Čeladné zdarma

Turistika

Po stopách partyzánů
Vítejte ve virtuální prohlídce turistické trasy Po stopách partyzánů. Trasa Vás nejprve provede po Čeladné a připomene tragické údalosti z minulosti. Více...
Portášskými chodníčky
Vítejte ve virtuální prohlídce turistické trasy Portáškými Chodníčky, která Vás zavede z Čeladné do Rožnova pod RadhoŠtěm. Cestou po stopách původních strážců horských průsmyků tvz. Portášů. Více...

Sportovní vyžití

Mobilní turistický
průvodce Čeladnou
V centru obce vyrostlo nové náměstí s desítkami bytů, obchodů a hotelem. Na lázeňskou tradici z roku 1902 navázalo Beskydské rehabilitační centrum spolu s nově vybudovaným centrem Lara Wellness. Také díky špičkovému 36jamkovému golfovému areálu patří Čeladná k nejnavštěvovanějším místům Severní Moravy. Věříme, že si Čeladná získá i Vaše srdce, budete se rádi a často vracet, nebo se dokonce stane Vaším novým domovem.
Moravskoslezský kraj Tento projekt byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.
Knihovna Čeladná Beskydy Card Po medvědích tlapkách Technotrasa