novinky

Poznej Beskydy se zbojníkem Grunikem a vyhraj skvělou hru

I naše informační centrum je zapojeno do soutěže Poznej Beskydy se zbojníkem Grunikem

Navštivte nás, vyzvedněte si brožuru a hrací kartu s kvízovými otázkami pro vaše děti a hrejte o hlavní cenu, společenskou hru „Zbojníci v Beskydech“.

Pokud správně odpovíte na dané otázky a kartu s razítkem z některého z uvedených turistických míst přinesete k nám nebo zašlete poštou, budete zařazeni do losování a 30 šťastlivců získá hru.

Soutěží se do 30. listopadu 2022.

 

Soubory ke stažení:Novinky

22/01
SNOW ARÉNA PROSPER ČELADNÁ

15 km profesionálně upravených běžkařských tratí

11/01
Bruslení pro občany Čeladné zdarma

Turistika

Po stopách partyzánů
Vítejte ve virtuální prohlídce turistické trasy Po stopách partyzánů. Trasa Vás nejprve provede po Čeladné a připomene tragické údalosti z minulosti. Více...
Portášskými chodníčky
Vítejte ve virtuální prohlídce turistické trasy Portáškými Chodníčky, která Vás zavede z Čeladné do Rožnova pod RadhoŠtěm. Cestou po stopách původních strážců horských průsmyků tvz. Portášů. Více...

Sportovní vyžití

Mobilní turistický
průvodce Čeladnou
V centru obce vyrostlo nové náměstí s desítkami bytů, obchodů a hotelem. Na lázeňskou tradici z roku 1902 navázalo Beskydské rehabilitační centrum spolu s nově vybudovaným centrem Lara Wellness. Také díky špičkovému 36jamkovému golfovému areálu patří Čeladná k nejnavštěvovanějším místům Severní Moravy. Věříme, že si Čeladná získá i Vaše srdce, budete se rádi a často vracet, nebo se dokonce stane Vaším novým domovem.
Moravskoslezský kraj Tento projekt byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.
Knihovna Čeladná Beskydy Card Po medvědích tlapkách Technotrasa