novinky

Boboffka - bobová dráha Čeladná

Nová, bezpečná, moderní a adrenalinová zábava. Jedinečná bobová dráha v masivu hory Malá Stolová v chráněné krajinné oblasti Beskydy!

Zábavná atrakce nejen pro děti, ale i pro dospělé, jako zážitek s rodinou, zpestření teambuildingu nebo pobytu s přáteli.

· délka 840 m

· otevřeno celoročně*

· pro děti od 3 let

· od 3 do 8 let v doprovodu staršího dítěte nebo dospělého

· do 90 cm zdarma

· stylový bufet

· bezplatné parkoviště

· více info a ceník www.boboffka.cz

*březen a duben zavřeno z důvodu výskytu rysů v CHKO

Areál je dobře dostupný, své auto můžete zaparkovat na bezplatném parkovišti. Areál je bezbariérový a vhodný pro děti. Dostanete se do něj dobrodružnou stezkou přes řeku nebo pohodlně po cestě. Těší se na vás náš medvěd Bobo a zajíc Fofo.

Soubory ke stažení:Novinky

Turistika

Po stopách partyzánů
Vítejte ve virtuální prohlídce turistické trasy Po stopách partyzánů. Trasa Vás nejprve provede po Čeladné a připomene tragické údalosti z minulosti. Více...
Portášskými chodníčky
Vítejte ve virtuální prohlídce turistické trasy Portáškými Chodníčky, která Vás zavede z Čeladné do Rožnova pod RadhoŠtěm. Cestou po stopách původních strážců horských průsmyků tvz. Portášů. Více...

Sportovní vyžití

Mobilní turistický
průvodce Čeladnou
V centru obce vyrostlo nové náměstí s desítkami bytů, obchodů a hotelem. Na lázeňskou tradici z roku 1902 navázalo Beskydské rehabilitační centrum spolu s nově vybudovaným centrem Lara Wellness. Také díky špičkovému 36jamkovému golfovému areálu patří Čeladná k nejnavštěvovanějším místům Severní Moravy. Věříme, že si Čeladná získá i Vaše srdce, budete se rádi a často vracet, nebo se dokonce stane Vaším novým domovem.
Moravskoslezský kraj Tento projekt byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.
Knihovna Čeladná Beskydy Card Po medvědích tlapkách Technotrasa