novinky

Boboffka - bobová dráha Čeladná

Nová, bezpečná, moderní a adrenalinová zábava. Jedinečná bobová dráha v masivu hory Malá Stolová v chráněné krajinné oblasti Beskydy!

Zábavná atrakce nejen pro děti, ale i pro dospělé, jako zážitek s rodinou, zpestření teambuildingu nebo pobytu s přáteli.

· délka 840 m

· otevřeno celoročně*

· pro děti od 3 let

· od 3 do 8 let v doprovodu staršího dítěte nebo dospělého

· do 90 cm zdarma

· stylový bufet

· bezplatné parkoviště

· více info a ceník www.boboffka.cz

*březen a duben zavřeno z důvodu výskytu rysů v CHKO

Areál je dobře dostupný, své auto můžete zaparkovat na bezplatném parkovišti. Areál je bezbariérový a vhodný pro děti. Dostanete se do něj dobrodružnou stezkou přes řeku nebo pohodlně po cestě. Těší se na vás náš medvěd Bobo a zajíc Fofo.

Soubory ke stažení:Novinky

23/02
Snow Aréna Čeladná

15 km profesionálně upravených běžkařských tratí, kluziště.

04/01
Turistické informační centrum Čeladná je od 4. 1. 2020 do odvolání uzavřeno

Turistika

Po stopách partyzánů
Vítejte ve virtuální prohlídce turistické trasy Po stopách partyzánů. Trasa Vás nejprve provede po Čeladné a připomene tragické údalosti z minulosti. Více...
Portášskými chodníčky
Vítejte ve virtuální prohlídce turistické trasy Portáškými Chodníčky, která Vás zavede z Čeladné do Rožnova pod RadhoŠtěm. Cestou po stopách původních strážců horských průsmyků tvz. Portášů. Více...

Sportovní vyžití

Mobilní turistický
průvodce Čeladnou
V centru obce vyrostlo nové náměstí s desítkami bytů, obchodů a hotelem. Na lázeňskou tradici z roku 1902 navázalo Beskydské rehabilitační centrum spolu s nově vybudovaným centrem Lara Wellness. Také díky špičkovému 36jamkovému golfovému areálu patří Čeladná k nejnavštěvovanějším místům Severní Moravy. Věříme, že si Čeladná získá i Vaše srdce, budete se rádi a často vracet, nebo se dokonce stane Vaším novým domovem.
Moravskoslezský kraj Tento projekt byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.
Knihovna Čeladná Beskydy Card Po medvědích tlapkách Technotrasa